Lewicowy portal codziennych informacji i opinii

Człowiek-penis szefem publicystyki w TVP

Odstęp wiersza+- ARozmiar czcionki+- Drukuj ten artykuł
Człowiek-penis szefem publicystyki w TVP

Michał Rachoń, dziennikarz TV Republika został szefem publicystyki w TVP Info. Zasłynął miedzy innymi przebraniem się za penisa z napisem „Putin”.

Rachoń został zastępcą dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Będzie odpowiadał za wszystkie programy publicystyczne przygotowywane przez Telewizyjną Agencję Informacyjną.

Nowy szef publicystyki w TVP Info jest blisko związany z PiS. Był rzecznikiem prasowym MSWiA za rządów PiS, doradzał też MSZ, gdy dyplomacji szefowała Anna Fotyga. Był również rzecznikiem lokalny struktur PiS.

Najgłośniej o Rachoniu było gdy przebrany za penisa wykrzykiwał „Putin morderca”. Działo się to podczas wizyty premiera Putina w Sopocie w 2009 roku.

Popularność wśród prawicowych odbiorców zapewniło mu również usunięcie z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od kilku tygodni spekulowano, że Rachoń może zostać jednym z prowadzących „Wiadomości”. Ostatecznie objął dyrektorskie stanowisko w TAI.

5 komentarzy

 1. zbysz 12:44, Sty 16, 2016

  Szkoda ze jego tatko nie wbil swojego peniska wsciane ,mial by na czym kapelusz powiesic a tak rodza sie „” wielc”

 2. kkr 20:25, Sty 15, 2016

  Prawdziwie prawdomówny i „prawdoselfopisujący” się człowiek. Skoro jest ch…m to się za ch….ja przebrał i podpisał dla kogo pracuje :)

 3. kris 09:44, Sty 15, 2016

  zanim zaczął rządy, ma już przynajmniej parę ekstra ksywek, którymi obdarują go podwładni z TVP. Oprócz „Penisa” – „Fiut”, „Siurek”, „Kutasina”, „Kondom” (lub „Kondon” w wersji plebejskiej), „Prezerwatywka”, „Gumka”… Prawda, że wdzięczne?

 4. figa 06:49, Sty 15, 2016

  Mali chłopcy przebierają się za Batmanów, Supermanów, od święta nawet za jednego z trzech króli. A pan dyrektor przebrał się za ch…ja. Przypadek?

 5. Satyr z Satyrowa 20:02, Sty 14, 2016

  Każdy przebiera się w to w czym czuje się najlepiej, widocznie taka poetyka odpowiada intelektualnej tkance noszonej pod bujna czupryną żołnierza Naczelnika i Łaskawcy Jarosława.

Pozostaw swój komentarz

<

PRZYSZŁOŚĆ DEMOKRACJI #EuropeanTownHall Meeting 2018

Odwiedź nas

twitter

POLECAMY